Ти не си ти ако не учествуваш.

Замисли си… Бразил, Рио, Копакабана, Маракана, журки, забава и згора на сè средба со Роналдо. Ама, да не дојде до забуна, не Кристијано Роналдо, туку оној првиот Роналдо, тој што играше за Барса и за Реал, оној Роналдо што сите го сакаат. Баш него можеш да го запознаеш во Рио.

Патот до главната награда на наградната игра „Освој патување во Бразил и запознај го Роналдо!“ доаѓа со вкус на кикиритки, карамела и чоколадо и завиткан во Snickers пакување.

 

Рио де Жанеиро

 

Купи го промотивното Snickers пакување од 50 грама, пронајди го единствениот код на пакувањето, регистрирај се на www.snickers.mk или испрати го кодот преку СМС на 149941.

Наградната игра трае од 4 маj до 12 јуни. Главната награда е патување, но има уште многу други изненадувања, меѓу кои Play Station PS4 и Snickers чоколади.

Детални информации за наградната игра има на snickers.mk.

 

 

Comments

comments